Houd facebook in de gaten voor de meest up-to-date informatie.
Livemuziek, aanvang 16:00, vrij entree
Livemuziek, donderdags en zaterdags aanvang 21:00
zondags aanvang 16:00
Livemuziek, donderdags en zaterdags aanvang 21:00
zondags aanvang 16:00
APRIL | |
Zondag 7 | Soulquake |
Dinsdag 9 | Klaverjasdrive |
Woensdag 10 | Badaboom Comedy Club met Wilko Terwijn, Arie Koomen, Julia Schellekens, 5 euro entree aan de deur |
Zaterdag 13 | Sjako! 10 EURO ENTREE Koop online ticket |
Zondag 14 | Jonathan Rhodes |
Woensdag 17 | Wouter’s Wause Woensdag jamsessie |
Zondag 21 | Certain Animals |
Dinsdag 23 | Heaven Stood Still, film Willy De Ville, 5 euro entree aan de deur |
Vrijdag 26 | Koningnacht Krappe Sokken/Den Drommel |
Zaterdag 27 | Koningsdag Uncle Harry's Punch, aanvang 17:30 |
MEI | |
Zondag 5 | Jesse Redwing (USA) |
Dinsdag 7 | Klaverjasdrive |
Donderdag 9 | Popkwis (hemelvaart editie) |
Zaterdag 11 | RAAB |
Zondag 12 | Rich, Pez en Marja Boender |
Woensdag 15 | Badaboom Comedy Club met Wilko Terwijn, 5 euro entree aan de deur |
Zondag 19 | Eyecloser, aanvang 21:00 |
Zaterdag 25 | Emersound (salsarock uit Brazilie) |
Zondag 26 | Mr. Ferocious |
Woensdag 29 | Wouter’s Wause Woensdag jamsessie |
JUNI | |
Zondag 2 | No Smoke |
Zondag 9 | La Roska! |
Zondag 16 | EK Voetbal |
Vrijdag 21 | EK Voetbal |
Zaterdag 22 | Sabbathhouse (Black Sabbath Tribute) |
Zondag 23 | Julian Primaux (uit New Orleans) |
Dinsdag 25 | EK Voetbal |
Zondag 30 | Flink |
JULI | |
Zondag 7 | The Achievers (uit de UK) |
AUGUSTUS | |
Zaterdag 31 |
Taverne Open Air festival
met oa. Van Dik Hout, Luna Maki, Byrchwood, Eyecloser, Krappe Sokken, Allus, Circus Knoppendraaiers, Frank en Guido, Michael en Salinas, Salt & Pepper |
GEWEEST 2022 | |
FEBRUARI | |
Zondag 27 | Makelove |
MAART | |
Vrijdag 4 | Project 88 |
Zondag 6 | Ralph De Jongh |
Maandag 7 | Klaverjassen |
Vrijdag 11 | Freaky Friday |
Zondag 13 | David Bowie Undercover |
Vrijdag 18 | Circus Knoppendraaiers |
Zondag 20 | Copperhead County |
Donderdag 24 | Popkwis |
Vrijdagg 25 | Thank God It’s Friday |
Zondag 27 | Living Room Heroes |
APRIL | |
Zondag 3 | Erwin van Ligten |
Vrijdag 8 | Freaky Friday |
Zaterdag 9 | Metallica Undercover |
Zondag 10 | Ben Reel Band |
Woensdag 13 | Wouter’s woensdag Jamsessie |
Vrijdag 15 | Lady DJ Sam |
Zondag 17 | What The FRNK |
Vrijdag 22 | Van Leyen Soundsystem & Friends |
Zondag 24 | Claptunes, tribute to Eric Clapton |
Woensdag 27 | Uncle Harry’s Punch Queensday bash |
Vrijdag 29 | Thank God It’s Friday |
MEI | |
Zondag 1 | Denise Marie & Band |
Maandag 2 | Klaverjassen |
Vrijdag 6 | DJ’s |
Vrijdag 13 | DJ’s |
Zondag 15 | The Pheromones |
Vrijdag 20 | DJ’s |
Zaterdag 21 | Black Sabbath Undercover - livemuziek |
Zondag 22 | Boys Named Sue, Johnny Cash Tribute |
Woensdag 25 | Wouter’s woensdag Jamsessie |
Donderdag 26 | Vintage Dutch |
Vrijdag 27 | Thank God It’s Friday |
Zondag 29 | Tailbones |
JUNI | |
Maandag 6 | Tribute To Adele - livemuziek |
Donderdag 16 | Popkwis |
AUGUSTUS | |
Zaterdag 27 | Taverne Open Air 2022 - Festival Meer info… |
SEPTEMBER | |
Zaterdag 10 | The Metallicas |
Zondag 11 | Juicy |
Zondag 18 | Electric Hollers |
Zondag 25 | The 925's |
OKTOBER | |
Zondag 2 | Between The Jars |
Zondag 9 | Soulquake |
Zondag 16 | Also Also, schlagerfest |
Zondag 23 | Tailbones |
Zondag 30 | Tex-A-Go |
NOVEMBER | |
Zondag 6 | Glotzbach Trio |
Zondag 13 | Joni Mitchell en Bob Dylan Tribute met Indra Kartodirdjo en Tommy Ebben |
Zondag 20 | Johnny Feel Good |
Zondag 27 | Ross Curry |
NOVEMBER | |
Zondag 6 | Glotzbach Trio |
Zondag 13 | Joni Mitchell en Bob Dylan Tribute met Indra Kartodirdjo en Tommy Ebben |
Zondag 20 | Johnny Feel Good |
Zondag 27 | Ross Curry |
DECEMBER | |
Zondag 4 | Ruben Hoeke Band |
Zondag 11 | Stevie Ray Vaughan Tribute |
Zondag 18 | Red Hot Chili Peppers Undercover met Robin Verkaik |
Zaterdag 31 | Oudejaarsborrel MET BIER EN BALLEN EN ACOUSTIC MIX ON STAGE |
Geweest 2023 | |
JANUARI | |
Zondag 1 | Nieuwjaarsborrel met on stage UNCLE HARRY'S PUNCH |
Zondag 8 | BARK (PRACHTIGE FOLK A LA FLEET FOXES) |
Maandag 9 | Klaverjassen |
Zondag 15 | LONGO LONGO (FELA KUTI TRIBUTE) |
Vrijdag 20 | BRUCE SPRINGSTEEN UNDERCOVER AANVANG 21:00, 7,50 EURO ENTREE Koop online ticket |
Zondag 22 | ROMMY (NU SOUL, HIPHOP |
Zondag 29 | RUBBER (ROCK MET DAVID AFERIAT OA. METALLICA'S) |
FEBRUARI | |
Donderdag 2 | PLAYGROUND EIGHTIES SINGALONG (MEEZINGEN MET JE FAVORIETE EIGHTIES HITS) |
Zondag 5 | DIEDERIK NOMDEN AND THE RUMBLE ROYALE (THE ANALOGUES, JOHAN EN DARYLL-ANN) |
Zaterdag 11 | WILD ROMANCE Aanvang 21.00 uur, 15 EURO ENTREE Koop online ticket |
Zondag 12 | Copperhead County (Southern Rock) |
Zondag 19 | RALPH DE JONGH AND FRIENDS (BLUESKONING)) |
Zondag 26 | Southern Comfort (Classic Rock) |
Maart | |
Woensdag 1 | Wouter's Wauze Woensdag, open jamsessie |
Zondag 5 | SOUL SURVIVORS (DAMPENDE FUNK EN SOUL) |
Zondag 12 | ELTON JOHN UNDERCOVER (ROCKET MAN, GOODBYE YELLOW BRICK ROAD, DANIEL) |
Zondag 19 | GRUNGE UNPLUGGED (DAVID AFERIAT, ROBIN VERKAIK, ARJEN KOEKKOEK)) |
Zondag 26 | SUBTERRANEAN STREET SOCIETY (BLUES, GRUNGE EN AMERICANA) |
april | |
Zondag 2 | Senja Sargeant Voorprogramma Dean Presley |
Woensdag 5 | Wouter's Wauze Woensdag, open jamsessie |
Zondag 9 | MAX POOLMAN & BAND (ROCK/FOLK/POP) |
Zondag 16 | MOUNT TURMOIL (vette grungerock) |
Zondag 23 | PENETULA (ROCK) |
Woensdag 26 | Koningsnacht Met live optreden van Den Drommel en vrienden |
Donderdag 27 | KONINGSDAG MET UNCLE HARRY'S PUNCH |
Zondag 30 | NICK DITTMEIER & THE SAWDUSTERS (SOUTHERN ROCK FROM AUSTIN, TEXAS) |
MEI | |
Woensdag 3 | Wouter's Wauze Woensdag, open jamsessie |
Zondag 7 | Harvest Road (Americana, Countryrock) |
Zondag 14 | ROCKING THE 80'S (OLV TANCO BAART /THE PHEROMONES) |
Zondag 21 | ERWIN VAN LIGTEN BAND |
Zondag 28 | Upstream Vrolijk trio voor een prachtige pinksterzondag |
JUNI | |
Zondag 4 | PLUM GREEN (UIT NIEUW ZEELAND) |
Woensdag 7 | WOUTER’S WAUSE WOENSDAG OPEN JAMSESSIE |
Zondag 11 | Rauw & Teder (ex- Roberto Jacketti en The Scene) |
Zondag 18 | Turmoil (Americana) |
Zondag 25 | SPQTRM (Yacht Rock) |
JULI | |
ZATERDAG 15 | SYSTEM OF A DOWN UNDERCOVER |
AUGUSTUS | |
ZATERDAG 26 | TAVERNE OPEN AIR FESTIVAL |
SEPTEMBER | |
Vrij/za 1, 2 | JAZZ AND SAIL FESTIVAL |
Zondag 10 | SCOTT MICKELSON BAND USA AMERICANA, GRAMMY AWARDS GENOMINEERD |
Zaterdag 16 | Allus Pettense NL Rockers |
Zondag 24 | Ritch & Pez/Twice The Same Heavy rock met topzanger |
OKTOBER | |
Zondag 1 | Del Toros/Black Operator Gevaarlijke garagerockers |
Zondag 8 | Steven de Geus met Gruv On Da Ruv Funkysoulgrooves met tonnen ervaring |
Zondag 15 | KING KING KINGS RED DEVILS TRIBUTE |
Zaterdag 21 | BOYS NAMED SUE JOHNNY CASH TRIBUTE |
Zondag 22 | LA RATTE BLUESROCK |
Woensdag 25 | WOUTER’S WAUSE WOENSDAG OPEN JAMSESSIE |
Zondag 29 | TEX-A-GO EMILE DEN TEX & FRIENDS |
NOVEMBER | |
Zaterdag 4 | The Metallicas Nothing Else Matters |
Zondag 5 | Eurydice/Sonic Whip Radio 3FM darlings, rock |
Zondag 12 | BEN REEL & BAND IRELAND IRISH ROCK, OP GITAAR GLENN SCHWARZER |
Woensdag 15 | WOUTER’S WAUSE WOENSDAG OPEN JAMSESSIE |
Zondag 19 | ZUSTER ZONNEBLOEM DREAMROCK VAN DE HERMAN BROOD ACADEMIE |
Zaterdag 25 | PENETULA ROCKING ROBIN VERKAIK |
Zondag 26 | JIMI BARBIANI BAND BLUESROCK, SLIDEVIRTUOOS UIT ITALIE |
DECEMER | |
Zaterdag 2 | BYRCHWOOD GITAARVIRTUOOS TIM BIRKENHOLZ MET EEN NIEUWE BAND |
Zondag 3 | EYECLOSER HIGH ENERGY ROCK BERGEN |
Zaterdag 9 | ROCK KARAOKE KARAOKE MET LIVEBAND FANDANGO |
Zondag 10 | PEER INDIEROCK |
Zondag 17 | THE CRUZ AND THE DUKES AMERICANA |
Woensdag 20 | WOUTER’S WAUSE WOENSDAG OPEN JAMSESSIE |
Zaterdag 23 | ANDRE HAZES TRIBUTE STONDEN OOK OP DE ZWARTE CROSS |
Zondag 24 | FONKY PIEPJONGE MAAR NU AL VIRTUOZE CONSERVATORIUM STUDENTEN MET SNARKY PUPPY ALS GROOT VOORBEELD |
Zondag 31 | OUDEJAARSBORREL MET UPSTREAM LEKKER IN DE MIDDAG HET OUDEJAAR AFPILSEN MET LIVEMUZIEK |
JANUARI | |
Maandag 1 | UNCLE HARRY'S PUNCH NIET TE MISSEN EN LEGENDARISCH NIEUWJAARSBORRELCONCERT |
Zaterdag 6 | DAVID BOWIE UNDERCOVER VAN DE ZWARTE CROSS, ENTREE 10 EURO |
Zondag 7 | RUBEN HOEKE BAND NIEUW WERK, ODERWETSE TOPKWALITEIT |
Zondag 14 | SWAMP ALLEY DOORGEWINTERDE ZOMPIGE BLUES EN ROCK |
JANUARI | |
Zondag 28 | Ralph de Jongh en Tim Birkenholz |
GEWEEST 2024 | |
FEBRUARI | |
Zondag 4 | Juicy, ervaren rotten spelen de funk |
Zondag 11 | Alison's Fall, energieke alternative rock uit Den Haag |
Zaterdag 17 | Ralph de Jongh met Jay Tee Teterissa, Leon van Etten en Almar Fernhout |
Zondag 18 | Wild Romance - Sphritz & Hitsz tour Entree 17,50 euro -> Naar de kaartverkoop |
Woensdag 21 | Wouter's Wause Woensdag, jamsessie |
Zondag 25 | SugarPunch!, poppy punkrock |
Donderdag 29 | Popkwis |
MAART | |
Zondag 3 | Sonic Whip |
Zondag 10 | South Of Wherever |
Dinsdag 12 | Klaverjassen |
Zondag 17 | Senja Sargeant |
Woensdag 20 | Wouter’s Wause Woensdag jamsessie |
Donderdag 21 | Heaven Stood Still, film Willy De Ville |
Zaterdag 23 | Lost Boysz |
Zondag 24 | Tarn House Renegades |
Zondag 31 | Memphis Revisited |